راهنمای ثبت سفارش غرفه چمدانی

نوشته شده توسط stand 2020/03/10 11:32:16 0 نظرات

پاپ آپ یکی از سازه‌های نمایشگاهی است، که امکان چاپ و تولید آن در اندازه‌های خیلی بزرگ وجود دارد. به همین خاطر از استند پاپ آپ برای ساخت فضای بک استیج یا بک گراند سن‌های اجرا بهره گرفته می‌شود. حتما تا به‌حال در کنسرت‌ها، مراسم‌های افتتاحیه و اختتامیه، جشن‌ها، نمایشگاه‌ها و مراسم‌های مختلف دیگری که شرکت کرده‌اید، بارها و بارها پاپ آپ های مختلفی را دیده‌اید یا حتی جلوی آن‌ها ایستاده و عکس یادگاری گرفته‌اید. یا در تلویزیون در برنامه‌ها، جشن‌ها و مراسم‌های اهدا جوایز، حتما استند پاپ آپ با ابعاد متفاوتی را در پشت تصویر دیده‌اید. حالا که به خوبی با کاربرد این سازه نمایشگاهی پر مصرف آشنا هستید. در ادامه چگونگی انتخاب استند مود نظر شما براساس نیاز شما و یا ابعاد غرفه نمایشگاهی شما و نحوه ثبت سفارش انواع استند در مجموعه نگاران را بررسی خواهیم کرد.

 

چگونه سازه نمایشگاهی مناسب با ابعاد درست انتخاب کنیم؟

  •  در این مرحله شما باید شکل ظاهری غرفه سازی خود و یا نوع استند مورد نظر را بر اساس نیاز خود انتخاب نمایید. قبل ازهر چیز صفحه‌های غرفه چمدانی و همچنین پاپ آپ پارچه‌ای را در سایت نگاران مشاهده کنید. تا ایده‌هایی برای انتخاب و پیاده سازی طرح مورد نظر خود داشته باشید. 
  • سپس ابعاد غرفه نمایشگاهی خود و یا دیواری که قرار است بوسیله پاپ‌آپ نمایشگاهی پوشش دهید را آماده کنید.
  • مشخصات محصولی که قرار است در این نمایشگاه در معرض دید قرار بگیرد را آماده کنید.
  • حالا همه چیز آماده است تا ارتباط خود را با کارشناسان فنی نگاران برقرار کنید تا اطلاعات دقیق و کافی در اختیار شما قرار بگیرد.

شما از طریق چت آنلاین روی سایت، واتس آپ، تلگرام و یا تماس با دفتر مرکزی نگاران به راحتی می‌توانید با ما در ارتباط باشید.

 

 

 

ارسال نظر

whatsapp stand insta stand