رول آپ چیست؟ چرا استند رول آپ نگاران؟

نوشته شده توسط stand 2020/03/02 13:51:21 0 نظرات

     رول آپ یا استند رول آپ     

رول آپ محبوب ترین سازه نمایشگاهی است، که به خوبی جای خود را در بازار استند های تبلیغاتی باز کرده است.


انواع استند رول اپ
رول اپ یا رولاپ هم شکل‌های دیگری از نوشتار کلمه استند و رولآپ هستند. بهر حال سازه رول اپ در شکل‌های مختلفی در بازار موجود است. 

  • چاپ رول آپ یک‌طرفه

در استند و رول آپ یک‌طرفه، چاپ رول آپ فقط روی یکطرفه متریال چاپ می‌شود و روی سازه نصب می‌شود. 

  • چاپ رول آپ دو‌طرفه

در این نوع از رول اپ، دو چاپ رول آپ بر روی دو متریال انجام می‌شود. و در دو طرف رول اپ نصب می‍‌‌‌شود. این سازه در حال حاضر در بازار ایران متداول نیست.

  • رول آپ گردان

رول آپ گردان یک سازه دو طرفه است، که توسط موتور کوچکی بصورت پیوسته در چرخش است. چرخش این استند موجب می‌شود که از یک متن طولانی یا تعداد عکس‌های بیشتری در یک پوستر تبلیغاتی در معرض دید رهگذران قرار بگیرد. بدون اینکه لازم باشد فضای زیادی به آن اختصاص داده شود. همچنین چرخش و حرکت این سازه به خودی خود موجب جلب توجه بیشتر خواهد بود.

 

رول اپ گردان شرکت کاله

 

  • استند رول آپ آویز

این استند در واقع همان  رول آپ گردان است با این تفاوت که پایه نصب ندارد و قابلیت نصب شدن بصورت آویز را دارد.

رولاپ آویز

ویژگی‌های استند رول آپ


رول آپ استندی است که بخاطر مکانیزم ساخت آن، یک استند پرتابل محسوب می‌شود و به راحتی قابل حمل و نقل است.  استند رول آپ حتی در عرض‌ها ی بالا مثل عرض 240 هم دارای کیف حمل مناسب است، و این یکی از مزایای ویژه رولاپ است.
اما قیمت رول آپ به تناسب کاربرد آن بسیار مقرون به صرفه است. زیرا که قیمت رول آپ نمایشگاهی بیشتر مختص سازه آن است و چاپ رول آپ با هزینه کمتری قابل تعویض است. بنابراین این سازه به دفعات برای شما قابل استفاده است و به اصلاح یک سازه سرمایه‌‌ای محسوب می‌شود.

 

تفاوت سازه رول آپ نگاران با دیگر سازه‌های موجود در بازار ایران


•    جنس مغزی بکار رفته از آلومینیوم و مقاوم در برابر تغییرات دما
•    بدنه ضد خش ساخته شده از آلومینیوم و با تکنولوژی هات آنادایز تولید شده
•    طراحی پایه رول آپ بسیار ظریف و زیبا و از جنس استیل
•    کیف دو جداره و بسیار محکم 

 

تکنولوژی ساخت استند و رول آپ

رول آپ  نمایشگاهی نگاران از جنس آلومینیوم آنادایز شده ساخته است. که شامل یک کاور آلومینیومی و یک مغزی آلومینیومی در داخل آن می‌شود.که چاپ بدور آن مغزی پیچیده شده و در داخل کاور قرار می‌گیرد. در درون مغزی فنری از جنس استیل وجود دارد که این فنر موجب ایجاد مکانیزم جمع و باز شدن چاپ خواهد شد.
اما تفاوت استند و رول آپ نگاران با سایر سازه‌های رول آپ موجود در بازار، در جنس مغزی بکار رفته است. برخی از سازه‌ها بخاطر کاهش قیمت تمام شده از مغزی پلاستیکی استفاده می‌کنند و بخاطر توکار بودن آن برای مشتری قابل تشخیص نیست. این مغزی پلاستیکی به مرور زمان و در اثر گرما و سرما تغییر شکل خواهد داد در نتیجه چاپ روی آن به خوبی قرار نمی‌گیرد.


انواع چاپ رول آپ نمایشگاهی


چاپ کوتد و لمینت، یک نوع چاپ است که بر روی کاغذ انجام می‌شود، سپس روی آن لمینت انجام می‌شود. لمینت می‌تواند بصورت مات و یا براق باشد.
چاپ سافت مدیا هم گزینه دیگری برای چاپ رول آپ است که از لحاظ هزینه تقریبا نصف هزینه کوتدو لمینت خواهد بود، اما از لحاظ کیفیت چاپ چیزی از آن کم نخواهد داشت و کیفیت آن قال قول خواهد بود.


 

ارسال نظر

whatsapp stand insta stand