ارائه باکیفیت ترین چاپ دیجیتال، چاپ افست و چاپ پارچه

‌ 

شرکت نگاران خدمات تخصصی چاپ را در زمینه‌های زیر ارائه می‌نمایید

1- چاپ افست و چاپ دیجیتال  

شامل چاپ با ابعاد کوچک مانند بروشور، فولدر و سربرگ

 

 2- چاپ دیجیتال لارج فرمت

شامل چاپ روی انواع کاغذ کوتد، گلاسه، بکلیت، کانواس و … .

چاپ روی پارچه قابل شستشو، چاپ روی بنر، استیکر و … .

 

مراحل چاپ:

در صورتی که فایل آماده چاپ دارید می‌توانید طرح خود را برای چاپ ارسال نمایید.

1- دریافت فایل

2- بررسی تیم کنترل کیفیت

3- گرفتن تست رنگ و تایید رنگ توسط مشتری (بهتر است اگر نمونه رنگی در اختیار دارید(مثلا رنگ لوگو سازمانی) آن را برای شرکت ارسال نمایید تا چاپ انجام شده مطابق رنگ مورد نظر شما انجام شود.)

4- چاپ طرح و آماده‌سازی چاپ شامل برش، لمینت و یا دوخت پارچه

 

متریال‌های چاپ:

پارچه

چاپ روی پارچه انجام می‌شود سپس جهت تثبیت رنگ، چاپ پخته می‌شود. در صورت کثیف شدن کار، می‌توان چاپ را با ماشین لباسشویی یا از طریق خشکشویی تمیز کرد!!!!!

البته تفاوت رنگ در این نوع چاپ با چاپ کوتد لمینت نسبتا زیاد است. به همین دلیل و برای اطمینان خاطر بیشتر در کیفیت چاپ تست رنگ بصورت رایگان، برای هر سفارش انجام می‌گیرد تا بالاترین میزان هماهنگی طرح و خروجی مورد نظر حاصل شود. این نوع متریال، قابلیت استفاده در فضای باز را نیز دارد.

 

کوتد لمینت

چاپ روی کاغذ (کوتد) انجام می‌شود و روی چاپ لمینت اجرا می‌گردد (همانند کارت‌های پرسی)
در این نوع چاپ اگر چاپ کثیف شود، می‌توان با استفاده از مواد شوینده آن را تمیز نمود. این نوع از چاپ در فضای داخلی ساختمان یا نمایشگاه استفاده می‌شود بنابراین نباید در معرض نور مستقیم خورشید یا باران قرار گیرد.

 

سافت مدیا

یک نوع بنر است، که قابلیت ایستایی این متریال همانند کوتد لمینت است. فقط به دلیل اینکه قیمت تمام شده آن پایین‌تر است، قیمت مناسب‌تری نسبت به کوتد لمینت دارد. البته رنگ نهایی کار هم با چاپ کوتد لمینت با درصد پایینی تفاوت خواهد داشت. این نوع از متریال نیز قابلیت استفاده در فضای باز را دارد.

 

CS4

این نوع متریال مخصوص چاپ رول آپ گردان یا آویزگردان می‌باشد.

 

استیکر

 استیکر لایه نازکی از جنس پی وی سی که پشت آن چسب‎دار است. استیکر یکی از متریال‎های بسیار کاربردی در زمینه چاپ و تبلیغات فضای خارجی و فضای داخلی محسوب می‌شود. این متریال قابلیت شست‌ و‌شو دارد.

 

مش

مش متریالی است که سوراخ‌های ریزی روی خود دارد و برای مصارف خاص استفاده می‌شود. متریال مش در دو نوع پشت چسب‌دار و معمولی موجود است و نوع پشت چسب‌دار آن معمولا برای روی شیشه‌ها استفاده می‌شود. که این امکان را می‌دهد که شیشه به طور کامل پوشیده نشود و دید آن از بین نرود.

مزیت استفاده از مش بر روی شیشه این‌است ‌که، در‌حالی‌ که سطح شیشه پوشیده می‌شود، دید بیرون بطور کامل از بین نمی‌رود، همچنین نور داخل را تا حدودی حفظ می‌کند.

 

فلکس

در واقع یکی از تفاوت‌های عمده بنر و تابلو فلکس، توانایی عبور نور از جنس فلکس می‌باشد که بنر به لحاظ ساختاری دارای این خصوصیت نیست.

در نتیجه برای تابلوهایی که نیازی به نور از پشت یا بک‌لایت ندارند, بنر انتخاب مناسبی خواهد بود و توسط پروژکتور می‌توان نور مورد نیاز بنر را محیـا نمود.

نوع دستگاه چاپ نيز در بالا بودن كيفيت چاپ نقش بسیار مهمی دارد، به اين معنی كه اگر شما برای چاپ خود از بنر كُره ای استفاده كنيد ولی دستگاهی كه با آن چاپ مي‌كنيد دارای كيفيت پايين چاپ باشد، كار شما از كيفيت بالايی برخوردار نخواهد بود.

چاپ فلکسی معمولا کمی تیره‌تر از چاپ بنراست; علت این امر وجود مهتابی‌های داخلی تابلو است، چنانچه فلکسی مانند بنر چاپ شود در زمان تاریکی شب یا در مکان‌های تاریک که مهتابی داخل تابلو روشن می‌شود، چاپ نمای مناسبی نخواهد داشت زیرا که رنگ‌ها شفافیت و پررنگی لازم را ندارند.

 

بک لایت (بک لیت)

بک لایت یا بک لیت به چاپی گفته می‌شود که در فریمی قرار می‌گیرد که پشت آن نور داشته باشد. در واقع شما یک فریم یا باکس مربع یا مستطیل را تصور کنید که در داخل آن نورهای مهتابی یا ال ای دی تعبیه شده است. متریال چاپی بر روی آن قرار می‌گیرد و نور از پشت به آن تابانده می‌شود و  چاپ مات از رو نصب می‌شود.

 

بک پرینت

بک پرینت به چاپی گفته می‌شود که در فریمی قرار می‌گیرد که پشت آن نور داشته باشد. در واقع شما یک فریم یا باکس مربع یا مستطیل را تصور کنید که در داخل آن نورهای مهتابی یا ال ای دی تعبیه شده است. متریال چاپ شده روی فریم قرار می‌گیرد و نور از پشت به آن تابانده می‌شود. چاپ براق از پشت نصب می‌گردد.

 

سولید

سولید متریالی از جنس pvc است که ظاهری بدون بافت دارد. در چاپ سولید (PVC) متریال مصرفی کیفیتی عالی در حد عکس ارائه می‌دهد و پیام و تصویر را به خوبی منتقل می‌کند. کیفیت و شفافیت بسیار خوب تصویر، ثبات رنگ و پایداری چاپ، قابل شستشو بودن، مقاوم در برابر انواع شرایط آب و هوایی و حفظ زیبایی با گذشت زمان هم جزو ویژگی‌های چاپ سولید به شمار می‌رود.

 

انواع چاپ

چاپ با دستگاه ایندور: این نوع از چاپ بیشتر در فضای داخلی شرکت و نمایشگاه استفاده می‌شود مانند چاپ کوتد و لمینت

چاپ با دستگاه اکوسالونت: این نوع از چاپ بیشتر در فضای باز و بیرونی شرکت و نمایشگاه استفاده می‌شود مانند بنر
چاپ با دستگاه سابلیمیشن (پارچه): این نوع از چاپ هم در فضای داخلی شرکت و نمایشگاه و هم فضای بیرونی استفاده می‌شود مانند چاپ پارچه
 
 
 


 

whatsapp stand insta stand