درباره مرکز فروش استندهای نمایشگاهی نگاران

نگاران ارائه دهنده‌‌ نسل جدید سازه‌های نمایشگاهی

 

نگاران بزرگترین مرکز فروش استندهای تبلیغاتی و نمایشگاهی در ایران است، پس اگر در نمایشگاه شرکت کرده‌اید، یا همایش و مراسمی را پیش رو دارید، یا حتی میخواهید محصولات و خدمات خود را در مکان های مختلف معرفی کنید، باید بگویم که راه را درست آمدید. مجموعه نگاران با 22 سال سابقه در زمینه فروش و تولید انواع استند تبلیغاتی و استند نمایشگاهی همیشه در ارائه بهترین و مدرن‌ترین سازه‌های نمایشگاهی پیشقدم است.


همچنین در مجموعه نگاران واقع درخیابان ولیعصر، پایین تراز خیابان بهشتی، نمایشگاه دائمی انواع محصولات و ملزومات نمایشگاهی دایر است. این ویژگی ممتاز باعث شده تا مشتریان ما به راحتی بتوانند از میان سازه‌های موجود، براساس نیاز و فضای خود سازه‌های مورد نظر را انتخاب کنند.
آنچه نگاران را از رقبای خود متمایز نموده است، کیفیت بالای استندها و طول عمر بالاتر آنها نسبت به سایر رقبا است که باعث حفظ سرمایه مشتری و صرفه اقتصادی خرید ایشان می‌شود. به همین دلیل است که قریب به اتفاق برندهای مطرح و معتبر کشور، شرکت‌های شناخته شده خصوصی و همچنین سازمان‌ها و نهادهای دولتی در زمره‌ی مشتریان گرانقدر نگاران قرار دارند.


محصول جدید، غرفه‌ چمدانی


غرفه سازی چمدانی، پاسخی است به نیاز‌های مشتریان ما و همچنین دغدغه‌های محیط زیستی ما. در واقع محصول جدید، غرفه‌های پیش‌ساخته و سبکی هستند که قابلیت حمل آسان دارند و در زمانی حدود 30 دقیقه به شما یک غرفه آماده را تحویل می دهند. همچنین به خاطر عدم استفاده از موادی مانند ام دی اف و نئوپان موجب آسیب رساندن به طبیعت نمی‌شوند.


برای مشاهده نمونه استندهای پارچه‌ای این صفحه را مشاهده نمایید. همچنین جهت مشاوره رایگان و معرفی محصولات جدید می توانید از طریق شماره‌های تماس با کارشناسان ما در تماس باشید.


اگر اهل شبکه‌های اجتماعی هستید، پس همراه ما باشید و نمونه کارهای جدید و بروز ما را مشاهده نمایید.


اینستاگرام:    https://www.instagram.com/stand.ir/
تلگرام:           https://telegram.me/negaranstand
فیسبوک:     https://www.facebook.com/standiran/

نگاران افتخار دارد تا از شما برای بازدید از نمایشگاه دائمی محصولات خود دعوت به عمل آورد. برای حضور در محل دفتر نگاران به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید. 


شماره تلفن تماس ضروری با مدیریت: حمید زالی 09121052910 


 

whatsapp stand insta stand