درباره نگاران

استند های نمایشگاهی / استند تبلیغاتی / استند اطلاع رسانی

شرکت در نمایشگاه های تجاری، یکی از بهترین فرصت های بازاریابی و فروش است ولی اجاره یک غرفه در نمایشگاه تنها قدم اول است.

استفاده از یک غرفه بدون تجهیزات مناسب مثل زندگی در یک خانه فاقد مبلمان و اثاثیه است !

استندهای نمایشگاهی بهترین ملزومات برای غرفه آرایی هستند.

این استند ها با نام های استند نمایشگاهی ، استند تبلیغاتی ، استند اطلاع رسانی و استند غرفه آرایی و… شناخته می شوند.

نگاران افتخار دارد که همیشه پیشرو در ارائه جدیدترین و با کیفیت ترین استند های نمایشگاهی و تبلیغاتی و اطلاع رسانی بوده است.

اکثر استند های نگاران از معتبرترین شرکت های بین المللی تهیه و وارد کشور می شود.

استند های نگاران به خاطر کیفیت برتر و مدت استفاده بیشتر باعث صرفه اقتصادی برای مشتری می گردد، به همین دلیل است که هزاران مشتری و از جمله برترین برند های موجود در بازار ایران استند های نگاران را ترجیح داده و می دهند.

آنچه نگاران را از رقبای خود متمایز نموده است، کیفیت بالای استند ها و طول عمر بالاتر آنها نسبت به سایر رقبا است که باعث حفظ سرمایه مشتری و صرفه اقتصادی خرید ایشان می‌شود. این موضوع باعث شده است که قریب به اتفاق برندهای مطرح و معتبر کشور، شرکت‌های شناخته شده خصوصی و همچنین سازمان‌ها و نهادهای دولتی در زمره‌ی مشتریان گران‌قدر استند نگاران قرار گیرند.دفتر نگاران به مساحت ۴۰۰ متر مربع در خیابان ولیعصر تهران، پایین‌تر از خیابان شهید بهشتی واقع است که شامل نمایشگاه دائمی استند ها و سازه‌های نمایشگاهی و تبلیغاتی می­‌باشد.

نگاران افتخار دارد تا از شما برای بازدید از نمایشگاه دائمی محصولات خود دعوت به عمل آورد. برای حضور در محل دفتر نگاران به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید.

شماره تلفن تماس ضروری با مدیریت:

حمید زالی 09121052910 

 

 

UA-79020184-1